Самостійний пошук житла – це трудомісткий та стомлюючий процес, в якому Вам доведеться зіткнутися з деякими складнощами, такими як перевірка продавців, перевірка документів на нерухоме майно, перевірка забудовника тощо. Тому найкраще надати його професіоналам.

!
Інформація для покупців

Купити квартиру

Заповніть форму для індивідуального підбору нерухомості
Заповніть невелике опитування для більш точного розрахунку вартості
Сообщение об успешной отправке!
Як ми працюємо з Покупцями при підборі житла:
Ви залишаєте заявку на сайті, наш спеціаліст зв'язується з Вами для уточнення деталей, ставить запитання.

Підписуємо Договір на надання послуги, який забезпечує фінансові та юридичні права та зобов'язання згідно із законодавством України.

Вам надаються варіанти нерухомого майна, які відповідають чітко визначеним параметрам.

Експерт з нерухомості організовує перегляди, озвучує переваги та недоліки щодо кожного об'єкту, аргументує торг, веде переговори від Вашої особи.

Організація підписання Попереднього Договору купівлі-продажу (Застави, задатку). Підготовка документів до угоди. Оцінка нерухомості. Юридична перевірка сторін.

Супровід угоди на всіх етапах. Контроль після залючення угоди.

1

2

3

4

5

6

Навіть у наш час є ризик продажу квартири шахрайським шляхом, із завуальованими проблемами, боргами на попереднього власника тощо. Для того, щоб мати максимальну захищеність, рекомендуємо Вам звернутися в агентство нерухомості для уникнення ризиків та отримання гарантій забезпечення Ваших прав.

Изображение микрофона с восклицательным знаком

Оставьте ваш телефон

Наш специалист свяжется с Вами и даст развёрнутые ответы на интересующие Вас вопросы
Ми знаємо як:

Купить по выгодной стоимости, купить квартиру в новострое, квартира двухкомнатная, приобрести жилье в столице, квартиры в Софиевской Борщаговке, Цена на 2-х комнатную квартиру, купить квартиру в киеве недорого б/у, квартиры на Троещине купить, Святошино купить квартиру, купить квартиру печерск, квартиры в центре столицы, купить в новострое печерск, купить в Ирпене, купить в Буче, купить квартиру недорого, купить квартиру по переуступке, Где дешевле купить квартиру в Киеве, в каком районе лучше купить квартиру в Киеве.

Изображение логотипа ТМ ПИК