Новини від Агенції нерухомості ПІК
Продаж квартири у Кієві у зв'язку з від'їздом. Агенція нерухомості Пік м. Київ

Продаж квартири у Кієві у зв'язку з від'їздом

Щоб продати квартиру у Києві у зв'язку з від'їздом у 2023 році, вам необхідно виконати такі кроки:

Визначтеся з ціною. Для цього вам необхідно вивчити ринок нерухомості та порівняти ціни на аналогічні квартири у вашому районі. Ви можете скористатися послугами оцінювача, щоб отримати більш точну оцінку вартості вашої квартири.
Підготуйте квартиру для продажу. Це включає наступні дії:


  1. Приберіть квартиру та винесіть зайві речі.
  2. Відремонтуйте або оновіть квартиру, якщо це потрібно.
  3. Зробіть якісні фотографії квартири та відео

Розмістіть платні оголошення про продаж квартири. Ви можете розмістити оголошення про продаж на різних сайтах, різних джерел ЗМІ, телеграм каналах. Також ви можете звернутися до ріелтора з нашого агентства нерухомості, який допоможе Вам не тільки розмістити оголошення, а й знайти покупців та продати квартиру з короткий термін.

Проведіть показ квартири. Коли у вас з'являться покупці, вам необхідно провести покази квартири. Під час показів будьте ввічливі та гостинні, відповідайте на запитання покупців та показуйте всі переваги вашої квартири.

Укладіть договір купівлі-продажу. Коли ви знайдете покупця, вам необхідно укласти з ним договір купівлі-продажу. Договір має бути укладений відповідно до чинного законодавства України. Переконайтеся, що всі суб'єкти правочину пройшли належну юридичну перевірку.

Отримайте гроші за квартиру. Під час підписання договору купівлі-продажу покупець має передати гроші за квартиру. Переконайтеся в їхній справжності, купюри повинні бути перевірені належним чином. Ви можете отримати гроші готівкою, банківським переказом або на виплат. Вибирати Вам, при цьому кожен вид розрахунків має свої плюси та мінуси.

Ось кілька порад, які допоможуть вам продати квартиру у Києві у зв'язку з від'їздом:

  • Будьте готові до торгів. Покупці зазвичай намагаються знизити ціну, тому будьте готові до того, що Вам доведеться поступитися.
  • Будьте терплячі. Продаж квартири може зайняти деякий час, тому не турбуйтеся, якщо Ви не знайдете покупця відразу.


Якщо Ви хочете продати квартиру швидко, Ви можете запропонувати покупцеві знижку або домовитись про розстрочку платежу. Також Ви можете звернутися до ріелтора в Агентство нерухомості ПІК у м. Київ, який допоможе Вам швидше знайти покупця та продати квартиру у зв'язку з від'їздом.
✅ Якщо Вам необхідно продати квартиру терміново у зв'язку з від'їздом - Зв'яжіться з нами за телефоном або за будь-яким месенджером за номером +380680074411

Термін продажу до 1 місяця!