Новини від Агенції нерухомості ПІК

Найкраща Агенція нерухомості в 2023 році в м. Київ

Агенція нерухомості “ПІК” відзначено престижним знаком довіри «Вибір Країни 2023»

Агенція нерухомості “ПІК” здобуло перемогу у загальнонаціональному дослідженні Аналітичного центру «Вибір Країни» у номінації Агенція нерухомості “ПІК” м. Київ 2023 року

Знак «Вибір Країни» підтверджує, що наша компанія надає високий клієнтський сервіс, українці нам довіряють та обирають нас!

Адже в основі аналізу роботи компаній показники, на які звертають увагу споживачі при виборі товарів та послуг.

А саме: дистанційний продаж нерухомості і допомога власникам які виїхали за кордон, якісні консультації клієнтів, реклама при продажі нерухомості, швидкий пошук покупців, повний юридичний супровід угоди продажу нерухомості, відгуки клієнтів, які вже скористалися послугами Агенції нерухомості “ПІК”.

«Відзнака «Вибір Країни» для нашої компанії — це визнання досягнень та лідерства в дистанційних продажах нерухомості, відкриття нових можливостей, які дають нам мотивацію рухатись далі в визначеному напрямку.

Ми довго йшли до того, щоб опинитися серед кращих Агенції нерухомості в м. Київ, цьому успіху передувала системна праця, намагання постійно підвищувати кваліфікацію і наміри надання чесної і прозорої послуги нашим клієнтам.

За останні два роки більшість клієнтів це ті хто потребував дистанційного продажу нерухомості і в цьому Ми дійсно вважаємо себе лідерами. При цьому ми не залишили без уваги клієнтів які потребували допомоги в купівлі нерухомості: купівлі за готівку, купівлі по программам іпотечного кредитування і особливо по різним программам допомоги або компенсацій від держави.

Завойовувати лояльність клієнтів та утримувати передові позиції у галузі нам допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожен співробітник Агенції нерухомості ПІК]. Основні з них: - це повага до людей, і намагання кожну дію робити з урахуванням інтересів клієнтів. Тому наш лозунг і звучить так: “Результат в дії. Успіх в повазі.”

ВІДЗНАКА «ВИБІР КРАЇНИ» — ЗАСЛУГА І ГОРДІСТЬ ВСІЙ КОМАНДИ

Ми пишаємося не тільки нагородою, але й кожним співробітником, завдяки якому досягли таких високих результатів. Саме згуртована робота колективу є найціннішим активом нашої компанії. Наші співробітники щодня викладаються на максимум демонструючи відданість справі.
Козак В’ячеслав В’ячеславович - керівник та Co-founder
Перепеляк Анастасія Миколаївна - CEO та Co-founder