Новини від Агенції нерухомості ПІК
Продаж квартир в 2023 році

Продаж квартир в 2023 році

Куди піде ринок нерухомості у 2023 році?

Подумаємо за трьома основними напрямками:
- продаж нерухомості у новобудовах
- продаж вторинного ринку з ремонтом;
- купівля новобудови чи купівля вторинки;

Свою думку висловить експерт із нерухомості В'ячеслав Козак

1. Продаж квартири без ремонту. Її у 2023 році легше охарактеризувати однією фразою: «Простіше сказати – чим зробити». Рік 2022 показав, що квартири без ремонту та від будівельників не купують, особливо за нормальною вартістю. Купити квартиру без ремонту можуть або за явно низькою ціною або, наприклад, в іпотеку.

Продати вторинку з ремонтом однозначно буде ще складніше, ніж у 2022 році. Ринок падаючий, ціни йдуть повільно вниз, пропозицій ставати більшими, покупці більш вимогливі.

У 2023 році наші фахівці, беручи чергові об'єкти в роботу, роблять аналіз ринку та бачать лише одне – більшість нерухомості, яка враховувалася у ранніх аналітиках у вересні – жовтні 2022 року дотепер не продана.

І причина цього не лише завищена ціна, а й відсутність адекватної презентації.

2.У продажу вторинки на 2023 рік дуже велику роль відіграватиме той, хто презентує нерухомість і наскільки якісно він її продає. Якщо раніше покупці ухвалювали рішення про купівлю швидко, то зараз поріг прийняття рішення розтягується на тижні або навіть місяці і дуже важливо не втратити контакту, розвіяти всі сумніви та виключити ризики.

Також багато продавців перебувають за кордоном і в цьому випадку покупець ставатиме в рази підозрілим і часто одне неправильне слово з боку продавця може назавжди відбити бажання купувати конкретну нерухомість.

У 2023 році радимо не нехтувати якістю продажу, інакше є ризик залишитися без покупця зовсім.

Дізнатися вартість квартири та отримати консультацію можна за телефоном (або написати нам на будь-який месенджер)
+380680074411