Новини від Агенції нерухомості ПІК
Чи можна купити квартиру з прописаними людьми чи дітьми?

Чи можна купити квартиру з прописаними людьми чи дітьми?

Чи можна купити квартиру із прописаними?

✅Наша відповідь юридично – можна!
А ось чи потрібно? Розберемося далі!

Відповідь на найпоширеніші питання:

✅Жодних обмежень пов'язаних з пропискою (реєстрацією місця проживання) або військовим обліком для покупки нерухомості в Україні - НІ і ніколи не було. Тобто. Ви, як покупець, можете купити нерухомість незалежно від цих фактів.

Продати квартиру з прописаною дорослою особою можна без обмежень. Однак не кожен покупець погодиться купувати з низки причин:
☝️ устаріла думка, що прописка суттєво впливає на щось. Особливо це було раніше в умовах, коли прописка давала підставою для приватизації житла.
☝️ думка, що людина має право проживати в квартирі, будучи в ній прописаною навіть якщо вона не власник.
☝️ та й просто навіщо покупцю хтось прописаний у цій квартирі.

✅Чи можна продати квартиру, якщо в ній зареєстрований військовозобов'язаний? Відповідь можна, що неодноразово наші покупці погоджувалися на таку покупку.

Залишалося питання – що робити потім?
Все досить просто - піти до ЦНАПу і просто виписати військовозобов'язаного за заявою власника - без відома прописаного.

Раніше можна було виписати тільки особу, яка продала Вам нерухомість. Такий продаж підтверджував факт відмови продавця від права проживати в квартирі.

✅З лютого минулого року з'явилася функція виписки власником будь-якої повнолітньої особи, яка не є власником – просто за своєю заявою.

☝️На жаль, у деяких передмістях Києва, а саме сільських радах не надто поспішають розбиратися в нових правилах і просто відмовляють “неофіційно” у такій процедурі.

☝️Звичайно є кілька дуже суттєвих РИЗИКІВ і є нюанси, знання яких і допоможе прийняти рішення купувати чи ні квартиру з прописаним.

Це вже тема індивідуальної роботи нашого юриста з нерухомості з кожного окремого випадку.

Якщо Ви заходитесь за кордоном та Вам потрібна професійна консультація юриста з нерухомості щодо продажу нерухомості з прописанною людиною, особливо, якщо ця людина теж знаходиться не в Києві - Зв'яжіться з нами по телефону, або за будь яким мессенджером за номером - +380680074411

Залишити заявку на сайті щодо продажу або купівлі квартири - https://pik-agency.com.ua/