Відгуки від наших клієнтів
Хочу від щирого серця подякувати агенції та особливо В'ячеславу Козак. Наше питання продажу та купівлі квартири вважали лише мрією, з якою будемо довго жити. Але, вже з другого перегляду питання було вирішено! Все чітко, професійно, без зайвих рухів!
До звернення до агенції ПІК, мали вже негативний досвід, а результат роботи з В'ячеславом і командою приємно здивував! Щиро дякуємо! Бажаємо процвітання компанії, Ви на це заслуговуєте!
Продавали недвижимость в Киеве. Хочется отметить четкую и профессиональную работу риелтора Вячеслава. Полное сопровождение сделки от встречи нас утром на вокзале до завершения всех формальностей к концу дня. Однозначно рекомендую!
Керуючись враженням від позитивних відгуків про В'ячеслава,
вирішила попрацювати ще й з ним, щоб, нарешті, здати приміщення в аренду в цей складний час. Після першої зустрічі з'явилось передчуття успіху. Хоч жодних порожніх обіцянок В'ячеслав не залишив, я зрозуміла, що він порядна людина і мої інтереси будуть попереду його власних інтересів
Досвідченість, порядність і відповідальність В'ячеслава досить скоро принесли позитивний результат, незважаючи на складні обставини. Тепер радію не тільки через успіх своєї справи, але й від того, що, нарешті, я маю ріелтора, якому можу повністю довіряти.
Продали однокімнатну квартиру за 12 днів з-за кордону. Допомогли в оформлені довіреності на продаж квартири знаходячись за кордоном, через нотаріуса в польщі. Використовуючи довіреність матір в україні продала квартиру. З усіма документами була надана повна підтримка. Дуже задоволена ціною за яку продали і швидкістю подажу квартири
Однозначно рекомендую!!! Сьогодні отримала надзвичайно розширену консультацію по продажу житла,одразу ж видно що у фірмі працюють спеціалісти які знають свою справу.Спілкувалася я з Анастасією, яка надзвичайно вічлива і привітна і за це я вам дуже вдячна,було дуже приємно з вами спілкуватися,і дякую також за інформацію яку ви мені надали.Гарного і мирного вам дня.Слава Україні!!!
Надзвичайно задоволені роботою В'ячеслава Козака, професійного, відповідального, здібного і проактивного ріелтора з юридичною освітою, яка виявилась потрібною на етапі підписання попередньої угоди.
Рекомендую к сотрудничеству агенство "ПИК"! Оперативно составили договор, Вячеслав провел рекламу и за две недели нашел покупателя. Также профессионально сопроводил сделку, вовремя сгладив определенные шероховатости и сомнения покупателя.
Мега профи в своем деле, Вячеслав юрист по недвижимости, который всегда отвечал на все мои вопросы четко, без воды и с обоснованием.
Благодарю за то, что продажа квартиры с прописанными прошла максимально комфортно для меня, а муже не пришлось приезжать и выписываться! Успехов в развитии и только хороших клиентов вам.
Рекомендуем от всей нашей семьи агентство недвижимости ПИК !!!
На всі 100 % сміло рекомендую! Якщо ви бажаєте здійснити купівлю/продаж майна легко, за максимально спокійних, сприятливих для вас умов і при цьому отримати професійну підтримку і консультації на будь-якому етапі - тоді вам до Анастасії та В'ячеслава. Дуже професійно, зворотній зв'язок завжди вчасний, повноцінний, повне відчуття, що проект під повним професійним контролем. Однозначно рекомендую! АН "ПІК" бажаю успіхів і подальшого росту👍


Роботою агенства повністю задоволені. Приємне спілкування, надання повної інформації та консультування по всіх питаннях. Обовʼязково будемо рекомендувати і користуватись послугами в подальшому.
Дякуємо за співпрацю.
Ян
Рекомендую! Хочу відзначити професіоналізм особисто керівника компанії Вʼячеслава. Дуже швидке реагування та робота. Не дивлячись на те що я вперше в житті здавав квартиру він мені особисто відповів на всі запитання та дав максимально розкриту інформацію для розуміння.
З повагою Ян
Співпрацею з агентством дуже задоволена. Робота була злагоджена, чітка і обґрунтована. Всі питання вирішувалися коректно, чітко без зволікань. Ріелтор, Вʼячеслав, виявився дійсно тією людиною, яка знаходиться на своєму місці. Професійна, коректна, майстерна в переговорах , добре орієнтується в ситуації на ринку та юридичних аспектах угоди, дуже приємний . Я дуже вдячна за співпрацю.
Рекомендую Вʼячеслава на всі 100%.
Оксана Сушко
Дуже вдячні агенції нерухомості "ПІК" та безпосередньо пані Анастасії за якісну роботу.
Швидко відреагували на наш запит стосовно здачі квартири в оренду, розповіли про всі нюанси.
Після консультації пані Анастасія оперативно організувала розміщення оголошення оренди на різних платформах (надала підтвердження посиланнями).
З її допомогою ми дуже швидко знайшли свідомих орендарів та грамотно заключили договір.
Від щирого серця рекомендуємо всім співпрацювати з агенцією нерухомості "ПІК"!
Ирина Саржевська
Щиро хочу подякувати агенству нерухомості «ПІК», і особисто Вʼячеславу Козаку та Анастасії,за те що швидко втілили усі наші забаганки.
Підхід до роботи відмінний та професійний. Був повний супровід та допомога .Такій людині варто довіритися! Ще неодноразово будемо звертатися до вас! Щиро дякуємо!
Дуже задоволена співпрацею з агентством нерухомості «ПІК», зокрема з рієлтором В'ячеславом. Протягом усього періоду нашої співпраці він консультував мене щодо всіх питань стосовно купівлі об'єкта нерухомості, організовував перегляди, вів ефективно перемовини з продавцями та їх представниками, допоміг з усіма юридичними моментами під час укладання угоди. Ми переглянули багато ЖК та самих квартир і знайшли дуже хороший варіант, який відповідає всім моїм запитам. Однозначно рекомендую агентство та самого В'ячеслава!